شرایط و قوانین استفاده از خدمات وبسایت Start Act (ایده های نو)

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وبسایت Start Act (ایده های نو) به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وبسایت Start Act (ایده های نو) و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت Start Act (ایده های نو) از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت Start Act (ایده های نو) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با وبسایت است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وبسایت Start Act (ایده های نو) تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم خرید درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت Start Act (ایده های نو) اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وبسایت Start Act (ایده های نو) استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وبسایت Start Act (ایده های نو) ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت Start Act (ایده های نو) به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد وبسایت Start Act (ایده های نو) برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند میتوانند بر روی گزینه لغو عضویت در پایین ایمیل کلیک نمایند تا ادرس ایمیشان از لیست حذف شود .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وبسایت Start Act (ایده های نو) به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وبسایت Start Act (ایده های نو) متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وبسایت Start Act (ایده های نو) ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت Start Act (ایده های نو) ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت Start Act (ایده های نو) جزئی از اموال وبسایت Start Act (ایده های نو) محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار Start Act (ایده های نو) است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت Start Act (ایده های نو) محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:(برای خدماتی که به زودی راه اندازی می شود.)

وبسایت Start Act (ایده های نو) به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش و دریافت انلاین ان را می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری در مورد سفارشات از طریق ایمیل میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت Start Act (ایده های نو) به وسیله ارسال فاکتور از طریق ایمیل، در همان لحظه در دست مشتری قرار خواهد گرفت وبسایت Start Act (ایده های نو) همواره پشتیبانی سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

عودت وجه پرداختی :

اگر به هر دلیلی مقاله ای که به دست شما میرسد ناقص و یا به هم ریخته بود میتوانید با پشتیبانی تماس گرفته و وجه  پرداخت شده را با رعایت قوانین و مقررات و فقط تا 6 ساعت پس از دانلود و خرید فایل دریافت کنید. لازم به ذکر است که عودت وجه پرداختی فقط در صورتی انجام می گیرد که فایل ها ناقص بوده و یا متن فایل ها و یا تصاویر و ویدیو ها آسیب دیده و ناقص باشند و از مدت زمان خرید فایل بیشتر از 6 ساعت نگذشته باشد، در این صورت فایل صحیح جایگزین شده و یا وجه پرداختی عودت داده می شود.

با تشکر وبسایت Start Act (ایده های نو)