ایده های کسب و کار 2017

به دنبال ایده برای شروع یک کسب و کار هستید؟ به ایده های جدید کسب و کار با سرمایه کم و پتانسیل بالا نیاز داری؟ اگر شما هم به دنبال یک سبک زندگی منعطف و بدون دقدقه های زیاد کاری و یا کسب درآمد بیشتر هستید بهتر است به لیست کسب و کار های 2017 نگاهی بیندازید.

هدف ما : انعطاف پذیری ، سرمایه کم ، اجرای آسان

مشتری یابی (معرفی مشتری):

در یک کلام : در حالی که اینکار بسیار دشوار است، و برای شروع کردن کسب و کار نیاز به سرمایه گذاری بزرگی دارد، معرفی مشتری ها به کسب و کار ها یک ایده است ، در صورتی که به درستی انجام شود به سختی امکان شکست در آن وجود دارد.

شیوه کار ساده است ! پیدا کردن یک کسب و کار که به دنبال مشتری و یا جذب و استخدام نیرو باشد.

احتمال موفقیت : زیاد

ریسک : متوسط رو به پایین

سرمایه : بهتر است با سرمایه متوسط شروع شود

مزایا : کسب و کار کوچک و با سرمایه متوسط، وابستگی صنایع به آن / نیاز کارگزاری شرکت های تازه کار/ شرکت ها برای افزایش فروش به تدریج به دنبال شما خواهند بود.

معایب: برای کسب حقوق ثابت بسیار کار دشواری است.

ابزار های جذب مشتری: محبوب ترین روش استفاده از وبسایت و وبلاگ است.راه های دیگر پیدا کردن مشتری شامل : متد درب به درب (رو در رو) ، استفاده از نرم افزار های ارتباطی موجود و…

کسب و کار با وبلاگ :

احتمال : متوسط

ریسک : متوسط رو به پایین

با توجه به تعدد و رشد وبلاگ ها در این روز ها ، وبلاگ نویسی همچنان یک کار سودآور به حساب می آید. وبلاگ نویسی این امکان را دارد تا از طریق های مختلفی درآمد ایجاد کند. به هر حال اکثر وبلاگ نویسان راه ها و دانش های مورد نیاز اینکار را ندارند.

مقاله مرتبط : به زودی …

فروش محصولات خانگی به صورت آنلاین :

احتمال موفقیت : متوسط

ریسک : متوسط مایل به پایین

اگر شما قادر به درست کردن چیزی هستید (هر چیزی حتی اگر ساده بود) ، با هر نوع سلیقه و یا از استفاده از تجربیاتتان در این کار ها و … شما می توانید محصولات خود را به فروش بگذارید. بازار های آنلاین زیادی برای اینکار وجود دارد مانند سایت آمازون و ebay و از نمونه های ایرانی هم می توان به شیپور و دیوار و سایرین اشاره کرد.

تولید و نوشتن محتوا و مطلب:

احتمال : متوسط رو به پایین

ریسک : فاقد ریسک

در این نوع، کیفیت کار برای مردم بسیار مهم است . نیازی نیست تا شما یک نویسنده ماهر باشید یا کوله باری از تجربیات داشته باشید! شما باید خلاقیت داشته باشید و در کنار آن صداقت را نیز رعایت کنید. در صورتی که شما به نویسنده خوبی تبدیل شوید درآمد زیادی کسب خواهید کرد.

ارائه خدمات در بازار ها و مارکت های آنلاین:

احتمال موفقیت : متوسط رو به کم

ریسک : فاقد ریسک

اگر شما استعداد و مهارت خاصی دارید می توانید از آن درآمد کسب کنید. مهارت هایی مثل طراحی سایت ، کار با اکسل ، مشاوره های تخصصی و … . این روز ها کاربران زیادی برای سفارش های خود به این بازار ها مراجعه می کنند. سایت های زیادی برای اینکار وجود دارد که با کمی سرچ کردن قابل رویت است.

فروش عکس :

شرکت های تبلیغاتی زیادی برای تولید محتوا به عکس نیاز دارند . اگر شما توانایی عکاسی خوبی دارید می توانید عکس های خود را در سایت های مرتبط به فروش بگذارید.

بازاریابی از طریق نرم افزار های اجتماعی:

این روز ها شبکه های اجتماعی مختلفی وجود دارد که کاربران زیادی دارند شما می توانید با استفاده از آنها به تبلیغ مشاغل پرداخته و در صورتی که بتوانید افراد زیادی را جمع کنید بسیار موفق خواهید بود.